KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13442218
nr 1344 2218
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 1/50. Oramat löst blad. Bladets mått: 70x81,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:47:39
800 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander